Zupy

2014-06-06

Zupy

Barszcz czerwony instant

 

Barszcz czerwony Kucharek instant wyróżnia się wybornym smakiem, aromatem najczystszej esencji buraków i przypraw, a także piękną bordową barwą. Zawiera wszelkie niezbędne składniki, dzięki czemu barszcz przygotowywany jest błyskawicznie i nie wymaga dodatkowego przyprawiania. Podany z uszkami zrobi wrażenie na wigilijnym stole. Raz wypróbowany stanie się ulubioną zupą także na co dzień.

48 g

Zupa grochowa

 

Z zupą Kucharka możesz zaskoczyć swoją rodzinę pysznym grochowym smakiem. Nasza zupa grochowa zachwyca tradycyjnym smakiem i daje siły witalne na cały dzień. Koniec z czasochłonnym moczeniem grochu, teraz wyśmienitą zupę grochową wykonamy w zaledwie 5 minut. Wystarczy dodać grzanki, wędzonkę lub kiełbasę, a na pewno zyskamy uznanie i uśmiechy całej rodziny.

45 g

Zupa grzybowa

 

Zupa grzybowa Kucharka pozwala błyskawicznie roztoczyć w naszym domu kuszący aromat ulubionych grzybów. Przygotowanie zupy zajmie nam jedynie 5 minut, ale w pamięci jej smak pozostanie na znacznie dłużej. Któż z nas nie zachwyci się wytwornym smakiem szlachetnych grzybów, wzbogaconym o ulubione dodatki?

42 g

Żurek śląski

 

Starannie wyselekcjonowane składniki oraz doskonałe przyprawy to dwie najważniejsze cechy charakterystyczne dla Żurku śląskiego Kucharka. Będziemy zachwyceni smakiem żurku, którym cieszyć się można nie tylko od święta, lecz również na co dzień. Wystarczy dodać do żurku pyszną, wędzoną kiełbasę oraz jajko i cieszyć się jego delikatnym, kwaskowatym smakiem z ulubionymi dodatkami.

46 g

Barszcz biały

 

Barszcz biały to popularna staropolska zupa, która do dziś zachwyca smakiem i aromatem. Kucharek bazuje jedynie na sprawdzonych, staropolskich przepisach i najlepszych przyprawach. Te dwa ważne elementy, w połączeniu z łatwością przygotowania sprawią, że Ty i Twoja rodzina na nowo odkryjecie smak doskonałego barszczu białego. Barszcz biały Kucharek serwowany z ulubionymi dodatkami: wędliną, jajkami lub ziemniakami jest wyśmienitą potrawą, nie tylko na wielkanocny stół.

40 g

 

 

<< Wstecz
Drukuj
YouTube Link