Złoty Paragon dla Przyprawy do potraw Kucharek

Złoty Paragon dla Przyprawy do potraw Kucharek

Miło nam poinformować, że nasz produkt – Przyprawa do potraw Kucharek 200 g otrzymała pierwsze miejsce i Złoty Paragon w kategorii PRZYPRAWY SUCHE, FIXY, PRODUKTY INSTANT.

Oficjalne ogłoszenie 13. edycji konkursu Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich odbyło się 24 maja podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu w Teatrze Kamienica w Warszawie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, laureatów konkursu wyłoniono dzięki czytelnikom Ogólnopolskiego Miesięcznika „Hurt & Detal”, którzy oddawali głosy na liderów sprzedaży – najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty. W głosowaniu wzięło udział ponad 700 właścicieli i kierowników sklepów. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał instytut Kantar Polska, który policzył głosy i zadbał o niezależność plebiscytu.

Wręczono 65 certyfikatów oraz 130 wyróżnień. W każdej z kategorii nagrodzeni zostali liderzy, którym przyznano Certyfikat Złoty Paragon 2023 Lider Sprzedaży; dwa kolejne miejsca w każdej z grup otrzymały Wyróżnienia.

Serdecznie dziękujemy Naszym wspaniałym klientom, że tak chętnie wybierają Przyprawę do Potraw Kucharek do przygotowywanych posiłków. Tej nagrody nie byłoby bez Was!