Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! A kto? Kucharek!

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! A kto? Kucharek!

Kochani fani – świętujcie razem z nami 25 lat marki Kucharek!

1995 rok był przełomowym dla marki Kucharek. To właśnie wtedy na rynku pojawiła się  pierwsza Przyprawa do potraw Kucharek, która stanowiła odpowiedź na potrzeby gospodyń, poszukujących dodatku do potraw, którego szczypta nada im niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Byliśmy przekonani, że rozwiązanie, jakim jest Przyprawa do potraw Kucharek zostanie pozytywnie przyjęte i nasz produkt zadomowi się w kuchni, a także zyska uznania wśród Polaków. 25 lat obecności marki Kucharek na rynku, a także w przyrządzanych przez Was potrawach, sprawiło że dziś jesteśmy marką numer 1 w Polsce[1]!

Dlaczego niezmiennie od 25 lat Kucharek gości w Waszej kuchni?  Ze względu na liczne możliwości zastosowania i przywiązania do tradycyjnego smaku potraw. Doskonale sprawdza się w zupach, daniach mięsnych, rybnych, ciastach wytrawnych czy sosach.

Historia Kucharka rozpoczyna się 25 lat temu, kiedy to na rynek wypuszczona została „przyprawa uniwersalna”, która niewątpliwie jest największym sukcesem marki, a świadczy o tym nieustannie poszerzające się grono klientów. Dzięki sukcesowi Przyprawy do potraw Kucharek, zaczęliśmy poszerzać porfolio o zupełnie nowe kategorie produktowe, podążając za oczekiwaniami naszych konsumentów. W taki sposób powstały przyprawy w płynie, kostki rosołowe, sosy oraz zupy.

Czy wyobrażacie sobie tradycyjną polską kuchnię bez dodatku przyprawy Kucharek?

Mimo, że podejście Polaków do codziennego menu zmieniło się na przestrzeni lat – nawyki wyniesione z rodzinnego domu pozostały niezmienne. Z tej okazji drodzy fani, chcielibyśmy zaprosić Was w podróż kulinarną, której celem jest sentymentalny powrót do kuchni babci czy mamy, a także przepisów, które święciły triumfy w latach 90. Chcemy również pokazać Wam przepisy współczesne, w których jeden ze składników pozostał w niezmienionej formie. To właśnie te przepisy idealnie wpisują się w nowoczesne podejście do kuchni i z pewnością znajdą swoje szerokie grono wielbicieli.

Nowe czasy piszą nowe historie – w tym również nowe historie kulinarne. Jesteśmy ogromnie dumni, że Kucharek przez tyle lat jest i nadal będzie częścią przyrządzanych przez Was dań.

Z okazji 25 urodzin Kucharek przygotował dla Was szereg wspaniałych prezentów, którymi z miłą chęcią Was obdaruje. Wystarczy tylko, że razem z nim przeniesiecie się w sentymentalną podróż do czasów,  na myśl o których kręci Wam się łezka w oku. Bądźcie z nami na bieżąco – na fanpage’u Kucharek na Facebooku oraz na www.kucharek.pl

Liczymy na Was!

[1] Prymat za Nielsen, Badanie: Panel handlu detalicznego, cała Polska z dyskontami (food); sprzedaż wolumenowa w kg; kategoria przyprawy uniwersalne w proszku, okres skumulowany lipiec 2019-czerwiec 2020.