Kucharek w nowych opakowaniach i gramaturach

Kucharek w nowych opakowaniach i gramaturach

Już są – przyprawy Kucharek w nowych, wygodnych opakowaniach!

Z okazji 25 urodzin marki Kucharek wiele się dzieje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ulubione przyprawy Kucharek zamknęliśmy w nowych opakowaniach ze specjalną nakrętka dającą możliwość sypania przez sitko lub przez większy otwór i gramaturach.

Dzięki nim, gotowanie i przechowywanie staje się jeszcze bardziej wygodne i funkcjonalne.

Na półkach sklepowych szukajcie Przyprawy Smak Natury, będącej propozycją dla konsumentów ceniących sobie produkty o naturalnym składzie, w tubie 250 g i opakowaniu PET 700g oraz ulubionej przyprawy Polaków – Przyprawy do potraw Kucharek w tubie o gramaturze 300 g oraz opakowaniu PET 850 g.

Korzyści opakowania – Tuba:

WYGODA UŻYTKOWANIA

  • Kucharek zamknięty w formie tuby, to propozycja dla konsumentów, którzy poszukują nie tylko dobrej jakości produktów, ale również wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie użytkowania i przechowywania produktu.
  • Poręczna tuba, ze specjalnym systemem dozowania (przez sitko lub otwór) ułatwia użycie produktu i pozwala dostosować ilość dodawanej przyprawy do przygotowanego dania. Tuba, to nowość w asortymencie marki Kucharek, która już zyskuje rzeszę zadowolonych użytkowników.

Korzyści opakowania – PET:

ZAWSZE POD RĘKĄ

  • Przyprawy do Potraw Kucharek w opakowaniu PET, to nowa propozycja dla konsumentów bardzo często używających przypraw uniwersalnych. Teraz nie ma obaw, że w domu zabraknie Kucharka!
  •  Opakowanie PET to większe gramatury ulubionych przypraw w poręcznym i wygodnym do przechowywania plastikowym  pojemniku ze specjalną zatyczką ułatwiającą dozowanie. W zależności od preferencji, otwór daje też możliwość dozowania łyżeczką.