Poznajcie zwyciężczynię loterii „Przyprawiaj i wygrywaj” – 25 lat razem

Poznajcie zwyciężczynię loterii "Przyprawiaj i wygrywaj" - 25 lat razem

Rodzinne auto w rękach młodej mamy

Nagroda główna, a dokładniej kluczyki do samochodu Opel Crossland X, trafiły w ręce Pani Darii. Zwyciężczyni zdradziła nam, że markę Kucharek kojarzy z dzieciństwa, przyznała też, że Kucharkiem doprawia się w jej domu zupy i sosy. Co ciekawe Pani Daria zawdzięcza wygraną Żurkowi śląskiemu Kucharek, który kupiła po raz pierwszy, i jak widać – okazał się on być tym szczęśliwym. Wygrana przyda się całej rodzinie, bowiem zaledwie na kilka dni przed losowaniem Pani Daria została mamą. Zwyciężczyni nie ukrywała radości i ulgi, ponieważ nowe i funkcjonalne auto ułatwi życie świeżo upieczonym rodzicom. Od teraz będą oni mogli podróżować w bardziej bezpiecznych i komfortach warunkach niż dotychczas. Kucharek będzie się teraz kojarzyć nie tylko z rodzinnym domem i zupą mamy, ale też nowym etapem życia młodej rodziny. Pani Daria doskonale podsumowała emocje towarzyszące informacji o wygranej słowami: „Najpierw zaskoczenie, potem niedowierzanie, a później ogromna radość”.

Wielki finał 25-lecia jubileuszu marki Kucharek

Loteria trwała 5 miesięcy i była uwieńczeniem świętowania 25-lat istnienia marki Kucharek na polskim rynku.  Została ona oficjalnie zakończona podczas uroczystego przekazania nagrody głównej, jaką był Opel Crossland X w pięknym niebieskim kolorze. Dopełnieniem uroczystego przekazania nagrody był bukiet kwiatów i pięknie zapakowane kluczyki, co uwieczniono pamiątkowym zdjęciem.

Oprócz nagrody głównej w finale loterii rozdano liczne nagrody dodatkowe. Były to nagrody pieniężne w wysokości 25 000 zł dla 5 uczestników oraz nagrody rzeczowe w postaci 25 000 Kucharkowych fartuszków.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczyło kupić dowolny produkt marki Kucharek (nie musiał być oznaczony informacją o loterii) i zachować paragon. Na stronie loteria.kucharek.pl konsumenci rejestrowali swoje paragony oraz na bieżąco śledzili listę laureatów nagród.

W historii firmy Prymat to była pierwsza tak duża nagroda rzeczowa. Uśmiech szczęśliwej finalistki loterii potwierdza, że warto brać udział w tego typu promocjach. Nawet zwyczajne, codzienne zakupy mogą przynieść wygraną, i jak w naszym przypadku – Żurek śląski Kucharek może zamienić się na nowy samochód.