Nowa odsłona Kucharka – tradycyjny smak, nowoczesne opakowanie

Nowa odsłona Kucharka – tradycyjny smak, nowoczesne opakowanie

Kucharek od blisko 30 lat gości w polskich kuchniach, podkreślając smak tradycyjnych potraw. Na przestrzeni czasu wygląd opakowań Przyprawy do potraw Kucharek zmieniał się kilkukrotnie. Jednak smak i jakość oferowanych produktów zawsze był, jest i będzie taki sam – doceniany przez miliony Polaków. Co znajdziemy w nowej odsłonie marki Kucharek?

Kucharek pod nowym szyldem

Najważniejszą zmianą, jaka miała miejsce, jest lifting logo. Marka wciąż pozostaje w swojej kolorystyce i stylu, aby klienci mogli łatwo rozpoznać ulubione produkty. W nowym logo znajdziemy także informację o roku powstania Kucharka – 1995 rok. Podkreśla to długoletnią tradycję i sprawdzony smak od kilkudziesięciu lat.

Ten sam smak w nowym opakowaniu

Od 14 lat na opakowaniu Przyprawy do potraw Kucharek możecie zobaczyć tego samego Brand Hero – kucharza. Jego obecność jest częścią rozpoznawalności marki, a klienci bardzo dobrze znają jego uśmiech. Wciąż będzie on spoglądał na konsumentów ze sklepowych półek, jednak w nowocześniejszym, uproszczonym otoczeniu na opakowaniu. Nowa wersja opakowania nadal jest utrzymywana w znanych i dobrze kojarzonych kolorach i wzornictwie.

kucharek przyprawa do potraw nowe opakowanie

Jakie informacje znajdziemy na nowych opakowaniach produktów Kucharek?

Oprócz zmian wizualnych, na nowych opakowaniach produktów Kucharek znajdziemy takie informacje, jak:

-Gramatura produktu na przodzie – marka jest dumna z utrzymywania tej samej wagi swoich produktów na przestrzeni lat, mimo rynkowej tendencji do jej obniżania przez konkurencję

-Podkreślenie pozycji lidera na rynku oraz wieloletniej tradycji

-Asortyment marki Kucharek na tyle opakowania – klienci mogą łatwo zapoznać się z produktami marki.

nowe opakowania kucharek