Poznaj zwyciężczynię loterii Kucharek

Poznaj zwyciężczynię loterii Kucharek

W piękny czerwcowy dzień miało miejsce uroczyste przekazanie nagrody głównej, a dokładnie kluczyków do Toyoty Rav 4, dużego, rodzinnego auta. Zwyciężczynią okazała się Pani Aneta, która od lat używa Kucharka, a jej ulubionym produktem jest przyprawa uniwersalna. Pani Aneta zdradziła nam, że najchętniej używa naszej przyprawy do rosołu i innych zup.  Jednak to Barszcz biały Kucharek był produktem, który zapewnił zwycięstwo w naszej loterii.

Ten dzień był świętem dla całej rodziny, bowiem na uroczystość Pani Aneta przybyła z mężem, dziećmi i swoimi rodzicami. Przekazanie kluczyków odbyło się w niezwykłej atmosferze – ekscytacji, radości a także wzruszenia. Pani Aneta przyznała, że właśnie zaczęli rozglądać się z większym autem ze względu na dorastające dzieci. Zatem ta nagroda spadła im z nieba, choć konkretniej z loterii „Kucharek – Wygraj rodzinne auto”. Cała rodzina chętnie jeździ na wycieczki, zatem duże i bezpieczne auto na pewno zostanie docenione. Pani Aneta tak posumowała spotkanie: „mamy niesamowite wrażenia, wszyscy jesteśmy zadowoleni… Nowym autem wracało nam się komfortowo”.

Podsumowanie loterii „Kucharek – Wygraj rodzinne auto”

To druga loteria dla marki Kucharek z tak wartościową nagrodą jak samochód. Przypominamy, że do wygrania, oprócz auta Toyota RAV 4, rozdaliśmy także 185 dodatkowych nagród pieniężnych o wartości  500 zł każda. Aby wziąć udział w loterii, wystarczyło kupić dowolny produkt marki Kucharek i zarejestrować go na stronie internetowej loterii. Loteria trwała 6 miesięcy, a zgłoszenia można było przesyłać od 15.10.2021 do 17.04.2022 roku.