Kostka mięsna i ziołowa – jeszcze więcej smaku i aromatu!

Kostka mięsna i ziołowa – jeszcze więcej smaku i aromatu!

Intensywna kostka mięsna

Koncentraty bulionowe to sprawdzone dodatki, które gwarantują uzyskanie powtarzalnych dań. Kostka mięsna jest propozycją dla miłośników intensywnych smaków. Przyrządzony z niej bulion charakteryzuje się wyrazistością aromatu w porównaniu do innych kostek bulionowych. Stanowi idealne uzupełnienie przeróżnych zup i sosów, gulaszy i dań jednogarnkowych.

Mięsny dodatek zwiększa esencjonalność potraw bazujących na tym składniku. Bulion mięsny z kostki stanowi idealną podstawę dla takich dań, jak krupnik na żeberkach. Ugotowanie aromatycznej zupy czy sosu z kostką mięsną Kucharek nie powinno przysporzyć nikomu problemu. Dzięki niej każdy jest w stanie łatwo nadać finalny smak swoim potrawom.

Pachnąca kostka ziołowa

Kostka ziołowa to absolutna nowość na polskim rynku. Umożliwia szybkie przyrządzanie zup i sosów – szczególnie tych bazujących na warzywach. Dzięki niej również dania wegańskie i wegetariańskie nabiorą ziołowego aromatu. Sprawdzi się idealnie przy takich potrawach, jak zupa krem z brokułów z grzankami czosnkowymi, a także podkreśli smak wielu innych dań. To, co wyróżnia bulion warzywny z kostki ziołowej Kucharek na tle innych wywarów, to jego niepowtarzalny aromat – można wyczuć w nim między innymi koperek, natkę pietruszki, majeranek czy lubczyk.

Jak zrobić bulion z kostki? Zadanie jest niezwykle proste. Jedna kostka umożliwia przygotowanie pół litra aromatycznego wywaru. Proporcje składników można zwiększać lub zmniejszać w zależności od własnych potrzeb i preferencji smakowych. Kostka ziołowa to doskonała propozycja dla tych, którzy lubią eksperymentować w kuchni. Niespotykane połączenie aromatycznych składników zawarte w jednym dodatku pozwoli na nowo odkryć swoje ulubione dania.

Wysoka jakość i uniwersalne zastosowanie

To, co wyróżnia kostki rosołowe i buliony Kucharek, to fakt, że nie zawierają zbędnych barwników ani tłuszczów utwardzanych. Te dodatki są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdej kuchni – można z ich pomocą przyrządzić pyszną, szybką zupę, aromatyczny sos albo sycący gulasz. W bulionach z kostki Kucharek nie ma również glutenu, a więc mogą one być spożywane przez osoby, które go unikają. Poszczególne produkty, w tym nowy bulion ziołowy, to świetna propozycja dla osób ograniczających spożycie mięsa.