III edycja Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni”

III edycja Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni”

Z początkiem czerwca 2024 roku rusza III edycja Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni”.  Poniżej znajduje się harmonogram  festiwalu – daty i miejscowości, w których odbędzie się Festiwal „Polska od kuchni”.

Festiwal „Polska od kuchni” – co, gdzie i kiedy

2.06. niedziela Gorzów Wielkopolski
23.06. niedziela Warszawa
30.06. niedziela Władysławowo
7.07. niedziela Jaworzno
14.07. niedziela Ostrów Wielkopolski
21.07. niedziela Kurzętnik
28.07. niedziela Chełmno
4.08. niedziela Stalowa Wola
11.08. niedziela Korfantów
18.08. niedziela Jelenia Góra
25.08. niedziela Myślenice
1.09. niedziela podamy wkrótce
8.09. niedziela podamy wkrótce
15.09. niedziela podamy wkrótce
22.09. niedziela podamy wkrótce

Festiwal ma na celu propagowanie kuchni polskiej i kulinarnych zwyczajów naszego kraju. Polacy mogą poznać regionalne kuchnie, dzięki zaangażowaniu i pasji do gotowania polskich gospodyń.

Na gości festiwalu czeka mnóstwo atrakcji. Poza daniami kuchni regionalnych będzie można wziąć udział w warsztatach kulinarnych z Katarzyną Bosacką. Ponadto czekają nas Wybory Miss Wdzięku i Miss Wdzięku +45, a w wybranych miastach koncerty. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, foodtrucków czy wesołego miasteczka, które jest nowością podczas tegorocznej imprezy. Relacje z festiwalu będą emitowane w TVP 2, portalu Wirtualna Polska oraz na fanpage’u festiwalowym.

Kucharek na festiwalu „Polska od kuchni”

Marka Kucharek jest po raz trzeci sponsorem festiwalu i organizatorem konkursu na scenie, który polega na układaniu wieży z tub Kucharka na czas. Kucharek zaprasza do swojego namiotu, strefy relaksu z leżakami oraz do zakręcenia słynnym kołem fortuny, w którym każdy ma szansę coś wygrać. Zachęcamy najmłodszych do odwiedzenia naszego punktu, gdzie czekają na nich kolorowanki i baloniki. Zaobserwujcie profil naszej marki @Kucharek – będziemy na bieżąco informować o kolejnych wizytach i atrakcjach.

Zapraszamy i do zobaczenia na festiwalowej trasie!