Sekrety polskiej kuchni

Jak każda kuchnia, polska również ma swoje sekrety. Ich powierniczkami są zazwyczaj kobiety. W zaciszu kuchni dzielą się przepisami, przekazując je z pokolenia na pokolenie. Dzięki nim gołąbki czy placki ziemniaczane smakują tak samo jak te, które robi mama, a wcześniej babcia i prababcia

Aktualności

Szybka kolacja na lato

Latem bardzo chętnie korzystamy z pięknej pogody oraz ciepłych i długich dni. Ciesząc się pięknym, długim i ciepłym dniem, wracamy do domu dopiero wieczorem. Co przygotować na kolację, gdy brak nam kulinarnej weny, a w lodówce pustki? Odpowiedź jest prosta: propozycje sprawdzonych, szybkich, a przede wszystkim zdrowych potraw na kolację latem znajdziecie w tym artykule.

Poznaj zwyciężczynię loterii Kucharek

8 czerwca miał miejsce finał loterii „Kucharek - Wygraj rodzinne auto”. Zwyciężczynią nagrody głównej została pani Aneta, która w warszawskim salonie Toyoty odebrała rodzinne auto - Toyota Rav4. Aby wygrać, wystarczyło kupić jeden z produktów marki Kucharek.

Odkrywamy Polskę od Kuchni z Kucharkiem

Od najbliższej niedzieli 22 maja, Kucharek rusza w trasę po całej Polsce w ramach Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich – Polska od Kuchni!

Przyprawa do Potraw Kucharek 25% mniej soli

Nowy Rok rozpoczynamy nowością w asortymencie marki Kucharek. Od stycznia tego roku, na sklepowych półkach wyszukujcie Przyprawy do potraw Kucharek z obniżoną zawartości soli – aż o 25%!