Sekrety polskiej kuchni

Czarne i zielone oliwki, pomidory suszone oraz kapary to najlepsze i najszlachetniejsze smaki kuchni śródziemnomorskiej. Pełne słońca i aromatu nadadzą wykwintny charakter wielu potrawom.

Sprawdź nasze produkty

Ötletek

III edycja Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polsk ...

Zapraszamy na III edycję Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni”. Będzie mnóstwo pysznych dań kuchni regionalnej. Będą atrakcje, konkursy, zabawy, koncerty i wesołe miasteczko. Zapraszamy!

Przekąski idealne do dań z grilla

Różnego rodzaju mięsa, takie jak karkówka, stek, skrzydełka czy pierś kurczaka, powinny obowiązkowo znaleźć się na grillowym ruszcie podczas przyjęcia w ogrodzie. Coraz częściej główne dania, również te z grilla, przygotowuje się w formie wegetariańskiej – z dodatkiem sera halloumi, camembert czy różnorodnych sezonowych warzyw. Warto jednak pamiętać także o przekąskach i lekkich dodatkach, które uzupełnią smak aromatycznych potraw. Po jakie przepisy warto sięgnąć podczas grillowania?

Dania z ziemniaków – inspiracje

Ziemniaki to bardzo wdzięczne warzywa, które w prosty sposób można zamienić w pyszne i pożywne dania! Ułatwia to Przyprawa uniwersalna do dań z ziemniaków i frytek Kucharek!

Grilluj z Kucharkiem i zachwyć gości!

Słoneczne dni sprzyjają spotkaniom z bliskimi na tarasie czy w ogrodzie. Klimat spotkań budują potrawy z grilla o niepowtarzalnych smakach i aromatach: kiełbaski, skrzydełka, karkówka z grilla, warzywa.