Aktualności

2017-09-12

Zupy, jakie kochamy – sycące i pyszne!

Tak jak powiedział Michel Moran, zupy to polska specjalność. Wielu z nas nie wyobraża sobie obiadu bez pierwszego dania, czyli właśnie zupy. Późną wiosną i latem jemy ją w postaci chłodnika, a jesienią i zimą w formie gęstych kremów czy treściwych i rozgrzewających posiłków.

 

Zaczyna się właśnie okres, w którym będziemy przyrządzać coraz więcej zup. Robi się chłodniej i mamy jeszcze większą ochotę delektować się pysznym smakiem gorącego i rozgrzewającego pierwszego dania.

Trzeba sobie postawić pytanie: co jest ważne, kiedy przygotowujemy zupę? Na pewno dobór odpowiednich składników, takich jak świeże warzywa. Ale to nie wszystko. Czasem mimo produktów najlepszej jakości połączonych w idealnych proporcjach zupie czegoś brakuje. To „coś” to wyrazisty smak, bez którego żadna zupa nie będzie wyjątkowa – taka, jaką kochamy od dzieciństwa.

Sposobem na szybkie i łatwe nadanie zupie wyjątkowego smaku i aromatu jest Przyprawa do zup i potraw w płynie Kucharek. Już kilka kropel sprawi, że nasza zupa stanie się niezwykłym daniem!

Przyprawy tej również możemy śmiało używać do innych potraw. Znakomicie sprawdzi się jako dodatek do jesiennych sosów i marynat. Dzięki wygodnemu aplikatorowi możemy dozować przyprawę i być pewni, że dodamy jej dokładnie tyle, ile chcemy. Gotujmy z Kucharkiem! Podarujmy naszym najbliższym zupy, sosy i marynaty pełne smaku i aromatu! Smacznego!

<< Wstecz
Drukuj
YouTube Link