O nas

2014-06-11

O nas

Firma Prymat

 

Firma Prymat to czołowy producent przypraw w Polsce dostarczający produkty najwyższej jakości, lider ilościowy i wartościowy w segmencie przypraw jednorodnych i mieszanek przypraw oraz ilościowy lider całego rynku przypraw sypkich w Polsce definiowanego jako przyprawy uniwersalne, przyprawy jednorodne oraz mieszanki przyprawowe.

 

Przedsiębiorstwo z Jastrzębia-Zdroju jest właścicielem marek Prymat, Kucharek i Asta, a także Gastro Line. W 2007 roku Prymat został właścicielem czeskiego producenta przypraw oraz dodatków spożywczych Pěkný-Unimex s.r.o. W 2009 roku miało miejsce przejęcie producenta przetworów warzywnych i owocowych, firmy Smak z Żor. To wszystko przyczyniło się na zwiększenia konkurencyjności firmy i stworzenia Grupy Prymat.

 

Grupa Prymat

 

Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat osiągnął status nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się grupy firm spełniających najwyższe standardy zarządzania.

 

Grupa Prymat to wiodący producent przypraw w Europie Środkowo-Wschodniej, a także producent przetworów owocowo-warzywnych. W skład Grupy Pry]mat wchodzą firmy: Prymat Sp. z o.o., Pěkný-Unimex s.r.o.oraz Smak Sp. z o.o. zarządzające markami: Prymat, Kucharek, Smak, Asta, Prymat GastroLine, Avokádo i Nadir.

 

Na dynamiczny rozwój Grupy Prymat składają się przede wszystkim ogromne inwestycje zarówno w park maszynowy, nowe technologie oraz infrastrukturę, a także skuteczne zarządzanie oparte na licznych systemach, przede wszystkim SAP, ale także ISO i HACCP.

<< Wstecz
Drukuj
YouTube Link