O nas

2014-06-11

O nas

Jeden Kucharek a tak wiele możliwości!

 

Kucharek to dobra propozycja dla miłośników gotowania. To przede wszystkim najpopularniejsza w Polsce przyprawa uniwersalna na bazie kompozycji suszonych warzyw i odpowiednio dobranej mieszanki przypraw, przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych składników.

 

Kucharek pomoże w gotowaniu codziennych posiłków dla domowników i ułatwi przygotowanie wykwintnych dań na szczególne okazje. Nasza przyprawa ma wszechstronne zastosowanie: dodana do zup, mięs, ryb, dań warzywnych czy zapiekanek, wzbogaca ich smak i aromat. Jest niezastąpiona do marynowania i panierowania, a także do przyprawiania farszów i ciast. Co ciekawe, świetnie sprawdza się również do zimnych przekąsek, przystawek i dodatków, jak: pasty, kremy kanapkowe, dipy oraz dressingi.

 

Kucharek oferuje także zupy, które pozwolą w prosty oraz szybki sposób przygotować pożywny i smaczny posiłek dla najbliższych, a także przywołają wspomnienia rodzinnych obiadów. Aromatyczne i gęste sosy z asortymentu marki urozmaicą codzienne posiłki. Intensywne w smaku kostki rosołowe będą świetną bazą do ulubionych zup, sosów i wszelkich potraw duszonych. Przyprawa do potraw w płynie idealnie doprawi każdą zupę i sprawi, że będzie smakowała wszystkim domownikom. Natomiast włoszczyzna suszona podniesie walory smakowe przyrządzanych potraw, idealnie komponując się z prawie każdym rodzajem zupy.

 

Produkty marki Kucharek nadają potrawom wyjątkowy, domowy smak i wydobywają wspaniały aromat. Zawsze pod ręką, zawsze ze smakiem, zawsze Kucharek!

<< Wstecz
Drukuj
YouTube Link