Aktualności

2017-04-03

Nowe opakowanie Przyprawy do zup i potraw w płynie Kucharek

Już od połowy kwietnia na sklepowych półkach pojawi się Przyprawa do zup i potraw w płynie Kucharek 185 ml w nowym opakowaniu. Zmiana dotyczy zarówno kształtu butelki, zamknięcia jak i szaty graficznej!

 

Od połowy kwietnia na sklepowych półkach będziecie mogli spotkać Przyprawę do zup i potraw w płynie Kucharek 185 ml w zmienionym opakowaniu. Nowa butelka ma nowoczesny kształt i jest zdecydowanie wygodniejsza dla konsumentów. Wszystko to za sprawą zmiany materiału jej wykonania, który obecnie jest sztywniejszy.

 

Od teraz, aby otworzyć butelkę z przyprawą nie trzeba odcinać końcówki plastikowej zatyczki. Co więcej, nowe zamknięcie Przyprawy z klapką umożliwia łatwe jej otwieranie i wielokrotne, szczelne zamykanie. Dzięki temu przyprawa jeszcze dłużej zachowa swój intensywny aromat. Ponadto zmianie uległa szata graficzna opakowania. Nazwa na przyprawie jest większa i czytelniejsza, a sugerowane jej zastosowanie przedstawione jest w formie infografiki. W odmienionym opakowaniu pozostała jednak ta sama receptura produktu i Przyprawa do zup i potraw w płynie Kucharek to wciąż gwarancja doskonałego smaku. 

                                                           

<< Wstecz
Drukuj
YouTube Link