Aktualności

2018-03-12
Już od lat niezastąpionym elementem wielkanocnego stołu są jaja na twardo. Chociaż w każdym domu serwowane są w nieco innej formie i mają inny smak, to łączy je wspólny mianownik: są uwielbianym i obowiązkowym składnikiem świątecznego stołu, na którym pojawiają się zaraz obok specjalnie przygotowywanego na tą okazję – pasztetu oraz kremu chrzanowego.
2018-03-01
Powoli zbliża się Wielkanoc, a co za tym idzie – warto pomyśleć o skomponowaniu odpowiedniego menu na świąteczne dni.
2018-02-28
Wiosenny powiew nowości w asortymencie Kucharka. Na półkach pojawiła się już nowa Przyprawa do potraw w płynie ze zmienioną recepturą i opakowaniem.
2018-02-15
W mroźne dni marzymy o rozgrzewających posiłkach. Zimą szczególnie mięsa duszone, i smażone oraz pieczenie najlepiej smakują polane gęstymi, aromatycznymi sosami.
2018-01-28
Od lutego w sprzedaży dostępna jest Przyprawa do zup i potraw w płynie Kucharek - 15% GRATIS 
2017-12-27
W czasie karnawałowych spotkań i zabaw na stole nie powinno zabraknąć smacznych przekąsek, finezyjnych przystawek i wyjątkowych dań głównych. Warto zrezygnować z dużych i treściwych porcji na rzecz nieco mniejszych, ale za to o niepowtarzalnym smaku.
2017-12-26
Łatwość przyrządzania sałatek oraz praktycznie dowolna kompozycja składników sprawiają, że są one niezastąpionym dodatkiem do obiadów, a także samodzielną przekąską. Sekretem każdej sałatki są odpowiednio dobrane, świeże składniki oraz przyprawy, które podkreślają smak i aromat dania.
2017-12-26
Gdy za oknem temperatura spada poniżej zera warto pomyśleć o tym, aby w codziennym menu pojawiły się przynajmniej dwa ciepłe dania. Rozgrzewające i sycące dostarczą organizmowi brakujących wartości, a odpowiednio przyrządzone wywołają zachwyt swoim smakiem.
2017-12-25
W trakcie karnawału warto puścić kulinarne wodze wyobraźni. Na spotkania ze znajomymi warto przygotować specjalne menu, pełne rozmaitych przekąsek. I wcale nie chodzi o to, aby spocząć na tych już dobrze znanych propozycjach.
2017-12-01
Święta to nie tylko chwile spędzone z najbliższymi, ale również wielka kulinarna uczta na którą wszyscy czekają. Czerwony barszcz z uszkami, karp czy kutia bez których wprost nie wyobrażamy sobie wigilijnego stołu, to dopiero namiastka świątecznych pyszności. W kolejne dni prym wiodą pieczenie, zupy rybne i inne smakołyki.

Strony

YouTube Link