Aktualności

2017-12-27

Karnawał od kuchni

W czasie karnawałowych spotkań i zabaw na stole nie powinno zabraknąć smacznych przekąsek, finezyjnych przystawek i wyjątkowych dań głównych. Warto zrezygnować z dużych i treściwych porcji na rzecz nieco mniejszych, ale za to o niepowtarzalnym smaku.

 

 

Zaraz po smakowitych daniach serwowanych w okresie Świąt nadchodzi huczny karnawał, który poza fantastycznymi zabawami warto dodatkowo uatrakcyjnić doskonałymi smakołykami. Smaczne i chrupiące przekąski, pyszne i finezyjne przystawki oraz dania główne na miarę najlepszych światowych restauracji – to jest właśnie to co powinno pojawić się na stole w czasie karnawałowych spotkań i zabaw.  Warto pamiętać o tym, aby zrezygnować z tłustych i dużych porcji na rzecz nieco mniejszych zakąsek, serwowanych na ciepło i zimno.

 

Co więcej, komponując menu na karnawałowy wieczór warto wybrać smakołyki proste i szybkie w przygotowaniu. Dobrze jest też przyrządzić uniwersalne przekąski tak, aby trafić w kulinarny gust gości. W wydobyciu odpowiedniego i niepowtarzalnego smaku z pewnością pomogą produkty Kucharek, które podkreślą aromat wykonanych pyszności. Ich dodatkowym atutem powinien być estetyczny i finezyjny sposób podania, który będzie zachęcał gości do delektowania się wyjątkowym ich smakiem.

 

Polecamy smaczne przepisy na wyjątkowe przekąski idealne na karnawałowe wieczory!

- Domowe nachos 

- Bruschetta z aromatycznymi pomidorami  

- … wiele wyjątkowych przepisów znajduje się tutaj

<< Wstecz
Drukuj
YouTube Link