O nas

Kucharek nadaje smak polskiej kuchni

Przyprawa do potraw Kucharek istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Jej wyjątkowa receptura została opracowana w 1995 roku i od tego czasu Kucharek na stałe zagościł w polskich kuchniach. Bez niego trudno wyobrazić sobie tradycyjne zupy, przekąski i domowe potrawy. Aktualnie Kucharek jest najczęściej wybieraną przyprawą uniwersalną w Polsce.

Kucharek jest ceniony i wybierany ze względu na uniwersalne możliwości zastosowania, gwarancję smaku i powtarzalność przyprawianych nim dań. Dlatego, od wielu lat Kucharek ma grono wiernych konsumentów. Przyprawę do potraw Kucharek tworzy starannie wybrana mieszanka suszonych warzyw i przypraw, które zostały skomponowane w idealnych proporcjach, tak aby jak najlepiej wyeksponować smak przyrządzanych dań.

Bogata oferta marki Kucharek

Marka Kucharek to bogata gama różnych form przypraw. W jej skład wchodzą: przyprawy sypkie, kostki rosołowe, zupy, przyprawy w płynie, sosy pieczeniowe, susze. Kucharek ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków, ale także sprawdzi się w przygotowaniu wykwintnych dań na szczególne okazje. Przyprawa do potraw Kucharek ma wszechstronne zastosowanie: może być stosowana do zup, mięs, ryb, dań warzywnych lub zapiekanek. Można ją wykorzystać do tworzenia marynat i panierek, a także do przyprawiania farszów i wytrawnych wypieków. Przyprawa do potraw Kucharek pomoże podkreślić smak sosów, dipów, kremów i wszelkiego rodzaju dressingów.

Kucharek dostarcza ulubione warianty kostek rosołowych, które można wykorzystać do zup, bulionów czy sosów. Marka Kucharek to także tradycyjne polskie zupy: barszcz, grzybowa, grochowa. Ich przygotowanie jest proste i szybkie, a gotowa zupa będzie pysznym, domowym posiłkiem. W ofercie marki są także aromatyczne i gęste sosy, które będą idealnym dodatkiem do mięs, wędlin czy klusek. Sosy mogą stać się bazą do wszelkich potraw duszonych czy dań jednogarnkowych. Przyprawa do potraw w płynie wzmocni smak każdej zupy lub marynaty. Natomiast włoszczyzna suszona – czyli starannie dobrana mieszanka suszonych warzyw – podniesie walory smakowe przyrządzanych dań i idealnie skomponuje się z prawie każdym rodzajem zupy.

Kucharek – najlepszy do polskich dań

Tradycyjne, polskie dania powinny posiadać mocny i wyrazisty smak, dlatego Kucharek jest niezastąpionym składnikiem zup – rosołu czy żurku, potraw mięsnych – gołąbków i kotletów, a także uwielbianych przez Polaków zakąsek – smalczyku, pasztetu i śledzi. Marka Kucharek wspiera tradycję polskiej kuchni, czyli gotowanie i spotkania przy rodzinnym stole.